Marhaba Resort – last minute

Pokud sháníte last minute a chcete jet do Marhaba Resortu, potom doporučuji nakoupit zájezd ZDE a nejlíp asi 10 dnů před odletem. Možná že se to letos změnilo. Ale my loni (2016) neměli vybráno kdo pojedeme a pořád jsme váhali kde pojedeme. Do arabských zemí jako je Turecko, Egypt, Tunisko a Maroko se tolik nelétalo jak v minulých letech. Někteří lidé se bojí arabů. My jsme byli v Marhaba Resortu dobře hlídaní, jak státní policií na plážích na křižovatkách tak hotelovou ochrankou. U vstupu byl bezpečnostní rám. Pláž se na noc zavírala. V hotelu bylo odhadem 1% arabů, zbytek slované. Ale zpět k nákupu Last Minute. Takže jsme s nákupem zájezdu čekali na poslední chvíli, ať máme nějakou zajímavou cenu. Jak jsem vypozoroval, tak nejlepší bylo zájezd koupit v čase 14-7 dní před odjezdem, před blíž k datumu cena opět stoupala. Což nemusí být pravda v letošním roce. Nejlepší je toto vypozorovat v aktuálním roce.

Last Minute zájezd do Marhaba Resortu doporučuji koupit ZDE.
 

Při nákupu zájezdu Last Minute do Tuniska dle mého nehrozí ani tak to, že by nebyly volné hotely. Že by byly liduprázdné to jsme nepozorovali, ale jak jsem sledoval last minute tak většina hotelů byla v nabídce a s pěknou slevou o desítky procent nižší. Hrozí spíš to, že do destinace bude plné letadlo z čech. My jsme letěli 3-4 týden v srpnu a tam bylo dost místa, ale na zpět na konci prázdnin bylo letadlo do Prahy plné (Do Monastiru se létá i z Ostravy, Brna, nebo Bratislavy). Jinak pokud pojedete do Sousse, tak budete přistávat v letišti v Monastiru, který je kousek od Sousse, cesta do Marhaba Resortu z letiště je naprosto v pohodě (25 km se zastávkami u hotelů). I letiště v Monastiru je fajn. Malé, funkční. Hned na letišti na Vás dýchne afrika.

Last Minute Marhaba Resort

Last Minute Marhaba Resort

 

Dívám se že aktuální slevy za Last Minute jsu 40% proti původní ceně, což je krásná sleva. Všude letos slyším, že Chorvatsko, Itálie a další evropské destinace jsou již obsazeny. Takže já osobně by jsem si šel užít za super peníze do luxusního komplexu v Tunisku.

Last Minute zájezd do Marhaba Resortu doporučuji koupit ZDE.


Warning: Missing argument 1 for cwppos_show_review(), called in /mnt/data/accounts/t/turek/data/www/soussetunisko.cz/wp-content/themes/flat/content-single.php on line 29 and defined in /mnt/data/accounts/t/turek/data/www/soussetunisko.cz/wp-content/plugins/wp-product-review/includes/legacy.php on line 18

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.